W naszej ofercie można znaleźć wiele różnorodnych rozwiązań

Sprawdź czy i ty wybierzesz coś dla siebie.
A może potrzebujesz systemu niestandardowego, unikatowego?
Opisz swoje potrzeby, a my znajdziemy rozwiązanie.
 

Nowoczesne personalizowane systemy ERP

Systemy zarządzania zasobami przedsiębiorstwa 

Systemy ERP (Enterprise Resource Planning) są to systemy wspomagające zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa. Pozwalają one na zwiększenie wydajności,  optymalizację oraz usprawnienie procesów. Następuje to poprzez integrację wszelkich danych, informacji w firmie, i ich współdzielenie. Umożliwienie przekazywania danych prowadzi do szerokiego dostępu pracowników do aktualnych informacji, braku konieczności wprowadzania tych samych danych wielokrotnie co z kolei znacząco zwiększa wydajność pracy, prowadzi do przyśpieszenia wszystkich procesów oraz ułatwienie podejmowania  decyzji na każdym szczeblu zarządzania przedsiębiorstwem.

Nowoczesny dopasowany system CRM

Systemy zarządzania relacjami z Klientami 

Systemy CRM (customer relationship management) są to systemy wspomagające procesy sprzedaży i utrzymania relacji z klientami. Oprócz rozbudowanej bazy danych kontrahentów ułatwiają pracę rejestrując dane dot. przebiegu współpracy z klientem, historii sprzedaży, danych zebranych o preferencjach klienta itp. Nowoczesne systemy CRM pomagają także organizować pracę osób odpowiedzialnych za kontakty handlowe poprzez prowadzenie zaawansowanych kalendarzy z wykazami bieżących spraw do załatwienia, z możliwością priorytetyzacji zadań oraz pozwalające na właściwą weryfikację i kwalifikację leadów sprzedażowych. Ponadto, oprogramowanie tego typu automatyzuje sam proces wystawiania oferty, mailingu czy choćby zbierania zgód marketingowych co znacząco zwiększa wydajność pracy pracowników działów handlowych i marketingu.

Funkcjonalne systemy wsparcia e-commerce

Wspomaganie obsługi sklepu internetowego i internetowych platform sprzedażowych oraz realizacji sprzedaży omnichannel

Systemy wsparcia e-commerce to oprogramowanie magazynowe wspomagające obsługę magazynu, realizację zleceń, zatowarowanie czy obsługę klientów a nawet obsługę wysyłek. Jest to także system, który można zintegrować z platformami sklepów internetowych czy portali aukcyjnych i zarządzać produktami i sprzedażą dla różnych kanałów z jednego miejsca. System taki pozwala na dzielenie jednego stoku magazynowego pomiędzy różne sklepy internetowe i portale sprzedażowe oraz zarządzanie cenami produktów indywidualnie w każdym kanale w oparciu o porównanie tych cen z cenami na innych aukcjach czy stronach internetowych. 

Nowoczesne systemy WMS

Systemy wspomagające procesy magazynowe 

Systemy WMS (warehouse management system) są to systemy wspomagające procesy realizacji operacji magazynowych. Nowoczesne magazyny muszą realizować obecnie ogromna ilość operacji, zarządzać ogromną liczba towarów na ograniczonej powierzchni i przy różnym poziomie rotacji. Bez narzędzi wspomagających procesy magazynowania nie byłoby to wszystko możliwe. Nowoczesne systemy WMS pozwalają automatycznie przydzielić lokalizacje dla poszczególnych towarów, ustalić kolejność, a nawet ścieżki pobrań towarów, łączyć różne operacje magazynowe, a wszystko po to żeby optymalizować wykorzystanie powierzchni magazynu oraz czasu pracy magazynierów. System dzięki ogromnej mocy obliczeniowej jest w stanie o wiele wydajniej i szybciej zarządzać operacjami magazynowymi niż najbardziej doświadczeni pracownicy.

Inteligentne systemy MRP

Systemy zarządzania zapotrzebowaniem materiałowym 

Systemy MRP (material requirements planning) są to systemy wspomagające planowanie zapotrzebowania materiałowego. Większość przedsiębiorstw zmaga się ciągle z brakiem dostępności surowców na czas lub dużymi kosztami magazynowania wynikającymi  z nadmiernego zatowarowania. Aby rozwiązać ten problem stosuje się zaawansowane nowoczesne i inteligentne systemy MRP. Na podstawie zamówień, historii sprzedaży, technologi, planów sprzedaży itp. system jest w stanie przewidzieć zapotrzebowanie na poszczególne komponenty i zaalarmować o odpowiednio wczesne ich zamówienie. Uwzględnia się przy tym terminy oczekiwania na dostawę elementów oraz ustalone zapasy czasowe. Wdrożenie systemów MRP pozwala na stosowanie na produkcji metodyki KANBAN.

Systemy RFID

Systemy identyfikacji radiowej obiektów

Systemy RFID to systemy, w których do identyfikacji lub lokalizacji obiektów używa się etykiet radiowych i urządzeń nadawczo-odbiorczych. Dzięki błyskawicznej identyfikacji wielu obiektów jednocześnie z odległości do kilkunastu metrów są szeroko wykorzystywane w różnych branżach takich jak logistyka, łańcuchu dostaw, systemy kontroli dostępu, chipowanie zwierząt itp. 
Więcej na: http://rfid.sai.com.pl/

Omnichannel-owe systemy
POS

Systemy przeznaczone dla Punktów Obsługi Sprzedaży 

Systemy POS to systemy pozwalające szybko sprawnie i ergonomicznie realizować obsługę klienta w punkcie obsługi. Dzięki integracji z systemami ERP, czytnikami kodów, drukarkami, kasami fiskalnymi oraz terminalami płatniczymi pozwalają przy minimalnej ilości czynności ekspedienta zrealizować kompleksową obsługę transakcji. Dodatkowo systemy POS obsługują operacje magazynowe w obrębie salonu, umożliwiają rozliczanie sprzedawców z wyników i wiele innych.
Ogromną zaleta naszych systemów POS jest także wykorzystanie możliwości sprzedaży wielokanałowej a więc pełną integrację salonu z pozostałymi kanałami sprzedaży.

systemy automatycznej identyfikacji
Adres

SAI Solutions Sp. z o.o.
ul. Sosnowa 94/98
97-200 Tomaszów Mazowiecki

Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi XX Wydział KRS
KRS: 0000831723
NIP: 7732492271
REGON: 385672474
Kapitał Zakładowy: 10 000 zł

Linki

SAI
IoT/RFID

Design a website with Mobirise